Automechanik

volná pracovní pozice

Automechanik - K.A.L.T. Pneu

Hlavní pracovní poměr

Mzda: ⁠40.000 Kč

Náborový příspěvek 30.000 Kč
nebo iPhone

Sezonní bonus

13. plat

Kolín

Nástup: Srpen/Září nebo dle dohody

Naši klienti na nás spoléhají. Očekávají, že jim dáme auto co nejdříve do pořádku, aby mohli pokračovat ve svých cestách. Potřebujeme někoho, kdo má nejen technické znalosti a zkušenosti s diagnostikou vozidel, ale také dokáže komunikovat s klienty. Jsme jedničky v oblasti pneumatik, rozumíme jim a naši klienti to vědí. A když už u nás auto je, uděláme i další potřebný servis. Dílna je vybavena moderními technologiemi, abychom dokázali opravit každé auto.

Rozhovory

Podívejte se, co o své práci prozradili vaši budoucí kolegové.

Ideální profil kandidáta

Nehledáme Supermana, nemusíte být ve všem perfektní, ale je dobré, když máte tyto základní předpoklady. U jednotlivých bodů uvádíme, jak moc je tento bod důležitý.

Řidičák min. skupiny B

Dojet k zákazníkovi je součástí práce, tudíž je nutný pozitivní vztah k řízení a řidičské oprávnění minimálně skupiny B. Oprávnění skupiny C je výhodou.

100%

Zkušenosti a znalosti

Ideální kandidát by za sebou měl mít už práci v autoservisu, nebo pneuservisu, a také by měl mít zkušenosti s diagnostikou vozidel.

80%

Samostatnost

V práci budete po nějakém čase pracovat zcela samostatně. Plánování práce a některá rozhodnutí budou zcela ve vaší kompetenci.

70%

Komunikativnost

Nepotřebujeme žádného řečníka. Hlavní je se domluvit se šéfem a kolegy.

40%

Pojď to vyzkoušet

Vyplňte nám na sebe kontakt. Pozveme vás na zkušební den, kde se seznámíte s námi, s prostředím a vyzkoušíte si práci, kterou budete dělat. Setkání je možné dohodnout i na večer nebo víkend.

*Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil se zde uvedenými informacemi o zpracování osobních údajů společností K.A.L.T. Pneu a.s.

Co nabízíme

Mzda: ⁠40.000 Kč hrubého.

Zajímavé finanční ohodnocení ve formě fixního základu, měsíčního bonusu v závislosti na produktivitě práce.

Možnost zůstat dlouhodobě na jedné pozici nebo využít příležitost se pracovně v rámci firmy posunout.

Velmi příjemnou a rodinnou atmosféru české firmy.

Kontakt