Přijímací technik

volná pracovní pozice

Přijímací technik - K.A.L.T. Pneu

Hlavní/částečný pracovní úvazek

Mzda: 35–⁠45.000 Kč

Praha Strašnice

Přijímací technik je první člověk, který přijde do styku s klientem. Jakmile dorazí zákazník do servisu, převezmete od něj automobil a vysvětlíte mu veškeré kroky, které budou následovat. Obeznámíte ho s délkou předpokládané opravy a sdělíte mu výslednou cenu. V kanceláři sepíšete s klientem nezbytné formality a vyřídíte běžnou administrativu včetně fakturací, tudíž se vám bude hodit alespoň mírná technická zdatnost. V poslední řadě zákazníka ujistíte, že jakmile bude závada odstraněna, budete ho kontaktovat a domluvíte předání vozu, platby a další organizační záležitosti. Nejdůležitější je skvělé vystupování, spolehlivost a výborné komunikační dovednosti – zbytek se naučíte, důležitá je snaha.

Rozhovory

Podívejte se, co o své práci prozradili vaši budoucí kolegové.

Ideální profil kandidáta

Nehledáme Supermana, nemusíte být ve všem perfektní, ale je dobré, když máte tyto základní předpoklady. U jednotlivých bodů uvádíme, jak moc je tento bod důležitý.

Řidičák min. skupiny B

Řidičský průkaz není podmínkou, ale skvělou výhodou. Budete od klientů přebírat jejich vozy, tudíž se předpokládá základní manipulace, jako je parkování a podobně.

100%

Zdravotní stav

Fyzická zdatnost a psychická pohoda jsou spolu s empatií potřeba. Práce s lidmi může být občas náročná, proto je dobré zvládat i stresovější situace.

80%

Samostatnost

V práci budete po nějakém čase pracovat zcela samostatně. Plánování práce a některá rozhodnutí budou zcela ve vaší kompetenci.

50%

Časová flexibilita

Časová flexibilita je v této práci důležitá. Některé dny bude třeba, abyste zůstali déle, ale samozřejmě to není pravidlem.

20%

Pojď to vyzkoušet

Vyplňte nám na sebe kontakt. Pozveme vás na zkušební den, kde se seznámíte s námi, s prostředím a vyzkoušíte si práci, kterou budete dělat. Setkání je možné dohodnout i na večer nebo víkend.

*Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil se zde uvedenými informacemi o zpracování osobních údajů společností K.A.L.T. Pneu a.s.

Co nabízíme

Mzda: 35–⁠45.000 Kč hrubého.

Zajímavé finanční ohodnocení ve formě fixního základu, měsíčního bonusu v závislosti na produktivitě práce.

Sick days

Příspěvek na stravování

Mobilní telefon (tarif i pro rodinné příslušníky)

Možnost zůstat dlouhodobě na jedné pozici nebo využít příležitost se pracovně v rámci firmy posunout.

Velmi příjemnou a rodinnou atmosféru české firmy.

Dobrovolná výuka angličtiny

Příspěvěk na pojistku odpovědnosti

Kontakt