Skladník - řidič VZV

volná pracovní pozice

Skladník - řidič VZV - K.A.L.T. Pneu

Hlavní pracovní poměr

Kolín, Orebitská 99

Skladník v KALTu se stará o to, aby všechny pneumatiky byly uloženy na tom správném místě. Máme promyšlený, a přesto jednoduchý systém, jak uskladňujeme pneumatiky. Každý den je na našem skladu nějaký pohyb, musíme přijmout nové pneumatiky a některé ze skladu vyexpedovat. Pracujeme na odloučeném pracovišti u OTK, jsme tady čtyři a potřebujeme pátého do party. A co od tebe potřebujeme? Abys měl papíry na vysokozdvih, uměl vzít za práci a zapadl k nám do týmu. Jestli si to chceš vyzkoušet, napiš nám a přijď na den na zkoušku.

Kolegové

Podívejte se, co o své práci prozradili vaši budoucí kolegové.

kalt.cz

Martin – skladník

Ve skladu v KALTu pracuju už třetím rokem. Práce tady znamená pro mě a moji rodinu hlavně stabilitu příjmu. V práci je důležité, abychom měli včas a dobře hotové svoje úkoly. To znamená ráno naložit expedici a během dne dělat průběžné příjmy a ostatní výdeje. V odpoledních hodinách, připravit expedici.

kalt.cz

Pavel – skladník

Do skladu jsem nastoupil po několika letech ve výrobě a rozhodně to je pohodovější práce. Ne že bych se tady mohl flákat, ale máme jasně danou práci, kterou když uděláme, tak je vše v pořádku a mám čas si i popovídat s kolegy.

kalt.cz

Martin - vedoucí skladu

Hledám do party kluka, který chce klidnější práci a potřebuje stabilitu a jistotu. Umí vzít za práci, ale nehledá neustále něco nového – je to ideální práce pro usazenější chlapy. Věkově jsme u nás 35–50 let. Ale nebráníme se ani mladším nebo starším lidem.

Ideální profil kandidáta

Nehledáme Supermana, nemusíte být ve všem perfektní, ale je dobré, když máte tyto základní předpoklady. U jednotlivých bodů uvádíme, jak moc je tento bod důležitý.

Fyzická zdatnost

I když budeš jezdit s vysokozdvižným vozíkem, někdy je prostě potřeba chytnout pneumatiku a někam ji dát. Máš na to sílu?

80%

Řidičák a VZV

Ideální kandidát je ten, kdo už má papíry na vysokozdvih hotové. A má taky béčko, aby mohl někam dojet, když je potřeba.

50%

Pojď to vyzkoušet

Vyplňte nám na sebe kontakt. Pozveme vás na zkušební den, kde se seznámíte s námi, s prostředím a vyzkoušíte si práci, kterou budete dělat. Setkání je možné dohodnout i na večer nebo víkend.

*Odesláním tohoto formuláře potvrzuji, že jsem se seznámil se zde uvedenými informacemi o zpracování osobních údajů společností K.A.L.T. Pneu a.s.

Co nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení ve formě fixního základu, měsíčního bonusu v závislosti na produktivitě práce.

Možnost zůstat dlouhodobě na jedné pozici nebo využít příležitost se pracovně v rámci firmy posunout.

Velmi příjemnou a rodinnou atmosféru české firmy.

Kontakt